(© FOT. ARCHIWUM)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Specjalista najwyższej klasy, a jednocześnie bardzo przystępny i otwarty człowiek, z którym bardzo dobrze się rozmawia - podkreślają pacjenci.

Specjalność: chirurgia ogólna, chirurgia naczyniowa,

ukończone studia:
Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie,

adres i telefon placówki, w której przyjmuje:
 Centrum Zdrowia Tuchów, ul. Szpitalna 1, Poradnia Chirurgii Naczyniowej,
tel. 14 65 35 295

Mając takie nazwisko, można zostać tylko chirurgiem naczyniowym - uśmiecha się doktor Bogumił Koncewicz-Żyłka, pracujący na co dzień w Centrum Zdrowia Tuchów.
Jak mówi - "naczyniówka" w porównaniu na przykład z chirurgią ogólną, charakteryzuje się szybszym postępem technologicznym. To jeden z argumentów, który w jego przypadku przesądził o wyborze właśnie tej specjalizacji. 
- Od początku mojej pracy w szpitalu przypisany byłem do "naczyniówki" i tak już zostało. Rozbudziły się pasje i marzenia, które dziś realizuję - wyjaśnia. 
Bogumił Koncewicz-Żyłka łączy w sobie cierpliwość do pacjentów w poradni oraz manualne zdolności przy stole operacyjnym, poparte stale pogłębianą wiedzą. 
- W zawodzie lekarza, a zwłaszcza chirurga, trzeba cały czas się szkolić i poszerzać swoją wiedzę na ten temat, aby móc jak najlepiej i jak najbardziej skutecznie pomagać chorym - mówi. 
Zadowoleni pacjenci często wracają do poradni, by jeszcze raz dziękować mu za otrzymaną pomoc i chwalić efekty Jego pracy. 
- To prawdziwy fachowiec.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!