(© FOT. ADAM WOJNAR)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jest jednym z najlepszych kardiochirurgów w Polsce. Prawa ręka Jerzego Sadowskiego, szefa kardiochirurgii w szpitalu Jana Pawła II. Udaje mu się połączyć intensywną pracę na oddziale z sukcesami naukowymi. Zaraz po wakacjach będzie się habilitował.

Specjalność: kardiochirurgia, chirurgia ogólna

Wykształcenie: Collegium Medicum UJ

Adres i telefon placówki, w której przyjmuje: Szpital Jana Pawła II, ul. Prądnicka 80,
tel. 12 614 22 69
Cecha szczególna Bogusława Kapelaka: zna setki kawałów, którymi sypie przy każdej okazji. Pacjenci śmieją się do łez, a śmiech to zdrowie! Ten spec od serc na sali operacyjnej jest opanowany i konkretny. 
Rocznie przeprowadza ponad 350 zabiegów. Na jego koncie są tysiące uratowanych osób. Wykonuje wszystkie operacje kardiochirurgiczne i przeszczepy serca. 
Jego przełożony - prof. Jerzy Sadowski zapewnia, że ufa Kapelakowi bezgranicznie. I jest całkowicie spokojny, gdy musi wyjechać. - Wiem, że Bogusław Kapelak nad wszystkim panuje - chwali go Sadowski. 
Przez 30 lat kariery zawodowej wciąż się szkoli, również za granicą.
W wolnym czasie, którego ma niewiele, uwielbia jazdę na motorze.

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Pacjentka (gość) (Pacjent)

Jedzie się na konsultację do unicardi unimedici w Krakowie do profesora 5 góra 10 minut rozmowy kosztuje 500 zł i wszystko wygląda pięknie, tylko później profesor zapomina o fakcie że miał operowć. A dlaczego domyślcie się sami

krynka54 (gość)

Wspaniały lekarz i człowiek. Byłam u niego i jestem z tej wizyty bardzo zadowolona.Polecam docenta wszystkim, których czeka operacja na serce.