(© fot. archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wygraj bilety do Kina 5D Extreme z serwisem nowysacz.naszemiasto.pl. Co tydzień do wygrania będą dwa bilety do kina na dowolny seans filmowy w Kine 5D Extreme. Chcesz w łatwy sposób zdobywać bezpłatne wejściówki na filmowe seanse? Weź udział w naszym konkursie!

Zobacz także: Wygraj bilety do kina 5D Extreme - regulamin konkursu

Aby zdobyć bilet wystarczy wysłać do nas oryginalne uzasadnienie dotyczące wyboru jednego z oferowanych w naszym konkursie filmu. Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem nowysacz@naszemiasto.pl. Ponadto e-mail powinien zawierać dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz nr telefonu). W temacie prosimy wpisać "kino 5D Nowy Sącz".

Zobacz także: repertuar kina 5D Extreme oraz opisy filmów

Czekamy na Wasze zgłoszenia. W każdy piątek autorzy dwóch najciekawszych, najoryginalniejszych odpowiedzi zostaną poinformowani o zwycięstwie. W nagrodę otrzymają bilety na wybrany film.


Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!