Konkurs na pamiątkę wielkanocną z Małopolski

Województwo Małopolskie ogłasza konkurs "Wielkanoc jest w Małopolsce" na pamiątkę z tego regionu, inspirowaną kulturą ludową, służącą promocji regionu w okresie Wielkanocy.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Celem konkursu jest również promocja bogactwa i zasobów kultury ludowej, jako źródła inspiracji oraz pozyskanie nowych, ciekawych i oryginalnych pomysłów, wzorów pamiątki promującej region. Prace w dwóch kategoriach (tradycyjna – „Alleluja po małopolsku” oraz na wesoło – „Odbiła mi palma”) można zgłaszać od 26 lutego do 26 marca w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Konkurs skierowany jest do twórców i artystów, którzy prowadzą działalność gospodarczą lub są zrzeszeni w stowarzyszeniach twórców i artystów jak również do innych podmiotów i osób fizycznych, prowadzących działalność w zakresie produkcji pamiątek. Zwycięzcy otrzymają do 1500 zł tytułem zakupu praw autorskich do projektu pamiątki.

Nagrodą główną jest zlecenie produkcji i dostawy ok. 60 szt. zwycięskiej pamiątki. Także Internauci będą mogli wybrać swojego faworyta w głosowaniu na www.facebook.com/lubiemalopolske.

Ciekawostką jest, że finał konkursu odbędzie się we wsi Wielkanoc (gmina Gołcza, powiat miechowski, Małopolska) jedynej o takiej nazwie miejscowości w Polsce i jednej z trzech na świecie.

Informacje w sprawie konkursu można uzyskać pod nr telefonu: 12 379 60 50.
∨ Czytaj dalej

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię