(© Andrzej Banaś)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pełen rozkład jazdy MPK Kraków: linie autobusowe i tramwajowe, wyszukiwarka połączeń i bieżące informacje o zmianach w rozkładach jazdy - sprawdź!

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Max (gość)

Niedziela . Pasożyty z ZIKiT-u śpią , a ja nie mogłem na czas dojechać do pracy , bo wcześniej nie było informacji o linii nr 4. W zastępczym autobusie jedna idiotka powiedziała , że była informacja na internecie i mało jej nie zlinczowali. Gdyby internet był bezpłatny , to rozumiem ale ZIKiT powinien skupić się na służbie dla mieszkańców i informować wcześniej , a nie tylko okradać mieszkańców. Bo pobieranie pieniędzy w służbie publicznej , bez wykonywania swoich obowiązków , to KRADZIEŻ.

Damian Walczyk (gość)

Prawda, mieszkańcy os. Cegielniana ma teraz dosyć duże problemy komunikacyjne związane z dojazdem do centrum, starłem się walczyć o linię nr 8 (która łączy dwie najbardziej odległe od siebie zakątki Krakowa), aby przynajmniej Ona została przywrócona na swoją dawną trasę. Zebrałem ponad 1 500 podpisów, otrzymałem zapewnienie od Prezydenta miasta że problemem się zajmie.

http://m.e-dp.pl/pl/region/miasto-krakow/1249795-pasazerowie-wpadli-w-siec-nowych-polaczen.html,,0:pag:2

J.K. (gość)

Gdzie zniknęło połączenie "Borsucza - Dworzec Główny"??? Na Osiedlu Cegielniana mieszka ok. 20 000 mieszkańców - linia "19" była połączeniem do Dworca Gł., do centrum Krakowa.
Mam nadzieję, że zostanie przywrócona!