Matura poprawkowa 2017. W XX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa w Krakowie spotkali się dziś wszyscy młodzi krakowianie, którym egzamin dojrzałości w maju nie wyszedł. Ci, którzy poprawiali test z matematyki twierdzą, że arkusz był trudniejszy niż trzy miesiące wcześniej. Jeszcze dziś zamieścimy arkusz z odpowiedziami z matury poprawkowej 2017.

Matura poprawkowa 2017. Jak Wam poszła matura poprawowa 2017? (Arkusz, Odpowiedzi, PDF)


Matura poprawkowa 2017: ostatnia szansa maturzystów! [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]Matura poprawkowa 2017: matematyka: zadania były trudniejsze!


- Zadania otwarte były łatwiejsze niż w maju, ale zamknięte trudniejsze - mówi Patrycja Bondarczuk, absolwentka XX LO. Dziewczyna chciała poprawić swój wynik z matematyki, bo z innymi przedmiotami na maturze poradziła sobie bardzo dobrze. Myśli o studiach na Uniwersytecie Pedagogicznym, interesuje ją kierunek Etyka - mediacje i negocjacje.


Matura poprawkowa 2017: "sporo zadań z równaniami i geometrii"


- Poszło jednak zdecydowanie źle - przyznaje i tłumaczy, że w arkuszu poprawkowym znalazło się sporo zadań z równaniami i geometrii, co wielu osobom mogło sprawić problemy.

Matura poprawkowa 2017: Chęć poprawiania matury 2017 zgłosiło prawie 62 tys. abiturientów


Prawo do przystąpienia do dzisiejszego egzaminu poprawkowego miały osoby, które nie zdały jednego z obowiązkowych przedmiotów czyli języka polskiego, matematyki lub języka obcego. Chęć poprawiania matury 2017 zgłosiło prawie 62 tys. abiturientów, najwięcej z matematyki. Arkusze oraz odpowiedzi z matury poprawkowej 2017 znajdziecie po zakończonym egzaminie maturalnym na naszej stronie.

Matura poprawkowa 2017. Najwięcej maturzystów będzie poprawiać matematykę


Na sierpniową sesję składa się wtorkowy egzamin pisemny oraz egzaminy ustne, które odbędą się w środę, czwartek lub w piątek. Zdecydowana większość poprawkowiczów przyjdzie do szkoły jutro o godz. 9, aby poprawiać matematykę. Chęć zdawania poprawkowego egzaminu pisemnego w sierpniu zadeklarowało blisko 58,5 tys. abiturientów, a ponad 2,8 tys. egzaminu ustnego.

Arkusze i odpowiedzi z wtorkowego egzaminu poprawkowego szukajcie po egzaminie na naszej stronie: gazetakrakowska.pl Wyniki swoich egzaminów maturzyści poznają 12 września.

Matura poprawkowa 2017: nowa i stara formuła (Arkusz, Odpowiedzi)


Egzamin w terminie poprawkowym zostanie przeprowadzony w „nowej” i „starej” formule.


Źródło: TVN24

Arkusze z wtorkowego egzaminu poprawkowego na naszej stronie po jego zakończeniu.

Matura 2015

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sdfsdf8021 (gość)

TA dziewucha co się wypowiadała na końcu to cwaniara do potęgi.
"Powyżej 90 procent" chciałabyś, skromnisiu.df
I jeszcze ten ton głosu i uśmieszek typu "jaka to ja nie jestem"