Polacy coraz częściej decydują się na wyjazd własnym samochodem za granicę czy to na wakacje, czy w ramach podróży służbowych. Taka wyprawa najczęściej związana jest z obowiązkiem zaopatrzenia się w różnego rodzaju winiety, które umożliwiają poruszanie się drogami konkretnego kraju. Gdzie je zakupić aby zapłacić jak najmniej, uniknąć długich kolejek przy granicach i oszczędzić sobie tym samym nerwów podczas podróży?

Biuro Podróży Jagiellonia zajmuje się sprzedażą winiet drogowych od wielu lat. Naklejki uprawniające do przejazdu drogami konkretnego kraju można zakupić w biurze przy ulicy Rakowickiej 20 w Krakowie, lub za pośrednictwem prowadzonej przez nas strony internetowej www.winiety.com.pl.

Dlaczego zatem warto kupić winiety jeszcze przed wyjazdem na urlop?

W naszej ofercie znajdują się wszystkie dostępne w Polsce winiety na autostrady krajów europejskich: winiety słowackie , austriackie, czeskie, słoweńskie, szwajcarskie oraz węgierskie


Ceny winiet zagranicznych oferowane są w najniższej cenie spośród wszystkich punktów dystrybuujących je na terytorium naszego kraju. Nie są doliczane do nich żadne opłaty transakcyjne, dlatego macie Państwo 100 % pewności, że oferowane przez nas winiety zgodne są z cennikiem generalnego dystrybutora winiet w Polsce, czyli PZM.


Kupując winiety z pewnym wyprzedzeniem można uniknąć nierzadko długich kolejek przy granicach, a także dodatkowych opłat związanych z prowizją przygranicznych punktów sprzedaży. W trakcie sezonu urlopowego oraz różnego świąt, długich weekendów czy ferii często zdarza się sytuacja, gdy w punktach prowadzących sprzedaż winiet przy granicach nie są dostępne winiety na najkrótsze okresy (10-dniowe oraz miesięczne), przez co kierowcy są niejako „zmuszeni” do zakupu winiet miesięcznych rocznych, lub ryzykowania wjazdu na teren danego kraju bez wymaganej naklejki. Odłożenie zakupu winiety na czas podróży powoduje również konieczność zatrzymania się na nieplanowany postój przy każdej granicy, co jest najbardziej uciążliwe podczas podróży z małymi dziećmi lub podczas nocnego przejazdu. Pamiętajmy również o tym, że wiele stacji benzynowych dystrybuujących winietki w krajach tranzytowych ma kilkugodzinne przerwy nocne. W takim przypadku zakup winiety również nie będzie możliwy od ręki.

Winiety można również zakupić w najdogodniejszy dla klienta sposób, czyli bez wychodzenia z domu. 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu działa nasza strona internetowa www.winiety.com.pl. Listonosz lub kurier – w zależności od wybranej opcji wysyłki dostarczy towar w najkrótszym możliwym czasie i w najkorzystniejszej cenie. Wybierając wysyłkę kurierską, winiety mogą dotrzeć do klienta nawet następnego dnia. Kupując winiety od razu określacie Państwo od kiedy poszczególne z nich mają być ważne, w związku z czym nie musicie martwić się samodzielnym oznaczaniem ich ważności. Wszystko co musicie Państwo zrobić to nakleić je na szybę pojazdu którym udajecie się w podróż w odpowiednim miejscu.

Płatność za winiety jest w polskich złotych. Odpada więc Państwu temat kupowanie koron, forintów czy innych walut. Oczywiście do każdego zakupu dołączany jest paragon lub faktura VAT.

Najlepsze na koniec…

Kupując winiety w naszym biurze, macie Państwo możliwość zakupu polisy na wyjazd ze specjalnym, dedykowanym 20% rabatem.

Mamy też dobrą informację dla tych z Państwa, którzy na wakacje planują się wybrać własnymi samochodami. Kupując takie wczasy u nas – oczywiście z gwarancją najniższej ceny w Polsce – winiety otrzymujecie Państwo GRATIS. O szczegóły promocji prosimy pytać naszych konsultantów.

Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!