Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prokuratura ustala, co było przyczyną śmierci 23-letniego Jakuba S. z Mokrzysk. Jego ciało znaleziono kilka dni temu nad stawem rybnym.

Zwłoki odkrył przypadkiem właściciel prywatnego stawu rybnego w Mokrzyskach koło Brzeska. Obok leżało ubranie i telefon młodego mężczyzny. To sugeruje, że 23-latek, szukając ochłody w upalny dzień, mógł się kąpać w stawie.

Na jego ciele nie znaleziono żadnych większych obrażeń. Nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci. - Odpowiedzi na to pytanie nie dała nam sekcja zwłok, biegli zlecili dodatkowe badania, w tym toksykologiczne, które być może rozwikłają zagadkę - powiedział „Gazecie Krakowskiej” Andrzej Leśniak, zastępca prokuratora Rejonowego w Brzesku.

Wyniki znane będą dopiero za trzy tygodnie.

Z dotychczasowych ustaleń wynika tylko tyle, że śmierć nastąpiła w godzinach nocnych. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Brzeska przesłuchują znajomych zmarłego mężczyzny. Chcą ustalić, czy młody człowiek przebywał nad stawem sam, czy w towarzystwie innych osób.

Śledztwo toczy się na razie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Nikomu nie przedstawiono żadnych zarzutów.


Źródło: Gazeta Krakowska


Wiadomości Kraków, Wydarzenia Kraków

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!