(© archiwum polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W czwartek, 14 marca uczniowie trzecich klas szkół podstawowych napisali Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z OPERONEM i Grupą Wydawniczą Polskapresse. Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z OPERONEM był organizowany już po raz szósty.

Test trzecioklasisty 2013 z OPERONEM. Język Polski [PYTANIA, ODPOWIEDZI]


Test trzecioklasisty 2013 z OPERONEM. Matematyka [PYTANIA, ODPOWIEDZI]Próbny egzamin w tym roku spotkał się z jeszcze większym zainteresowaniem dyrektorów – uczestniczyło w nim7158 szkół z całej Polski! Sprawdzian nie tylko podsumowuje trzyletni etap nauki dzieci, ale dzięki temu, że oswaja uczniów z formułą egzaminów, będzie pomocny uczniom w dalszej edukacji.

Test trzecioklasisty 2013 z OPERONEM. JĘZYK POLSKI - TEST


Test trzecioklasisty 2013 z OPERONEM. JĘZYK POLSKI - ODPOWIEDZI


Test trzecioklasisty 2013 z OPERONEM. MATEMATYKA - TESTUczniowie byli raczej zadowoleni z testu. Materiał, który został wykorzystany w pytaniach na bieżąco przerabiają na lekcjach.

Test trzecioklasisty 2013 z OPERONEM [PYTANIA i ODPOWIEDZI już w piątek]Test Trzecioklasisty 2013 z Operonem już 14 marca [ODPOWIEDZI,WYNIKI,TESTY,PYTANIA]


Test Trzecioklasisty 2013 z Operonem już 14 marca. Odpowiedzi i arkusze poznamy w piątek


Test trzecioklasisty 2013 z OPERONEM [PYTANIA, ODPOWIEDZI]W pierwszej części trzecioklasiści musieli przeczytać tekst o Muminkach, a potem odpowiedzieć na pytania do tekstu. Dotyczyły m.in. budowy domu Muminków i najlepszego terminu przyjazdu Muminków do Polski.

- Nie było tak, źle oba przedmioty ok. bez większych problemów :) myślałem, że gorzej będzie" - napisał internauta gość w serwisie natablicy.pl.

Test trzecioklasisty 2013 z OPERONEM [PYTANIA, ODPOWIEDZI już dziś]


Test trzecioklasisty 2013 z OPERONEM. Skończyliście? Jak wam poszedł test? Odpowiedzi w piątek!Niektórym trudność sprawiło napisanie kontynuacji Muminków, ale większość sobie z tym poradziła. Uczniowie liczą na to, że uzyskają wysoki wynik z obu części sprawdzianu. "Polak był prosty matma nie co gorsza myślę,że dostane MAXA z Polaka ale z matmy może 15/20" - podkreśla Ulaa.

Sprawdzian trzecioklasisty z Operonem składał się z dwóch części: z języka polskiego oraz matematyki. Testy mają za zadanie nie tylko sprawdzić poziom wiedzy uczniów, ale również umożliwić zapoznanie się z formułą egzaminów.

Odpowiedzi do czwartkowego testu zostaną opublikowane już jutro na łamach "Gazety Krakowskiej" oraz w piątek od godz. 15.00 na naszych stronach internetowych.

Zobacz testy z poprzednich lat:

Test trzecioklasisty z CKE OBUT 2012 [arkusze, pytania, odpowiedzi]


Test trzecioklasisty z CKE 2011 [arkusze,odpowiedzi]

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z regionu. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!