Wydzielenie sypialni w kawalerce, oddzielenie kuchni od salonu czy stworzenie pokoju dla dziecka nie wymaga już przebudowy mieszkania. Prostym i praktycznym sposobem na oddzielenie od siebie dwóch pomieszczeń jest zastosowanie drzwi podwieszanych. Z ich pomocą można także zasłonić wnękę, szafki lub inny fragment wnętrza.

Drzwi podwieszane to estetyczne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można wydzielić osobne pomieszczenie lub w dowolnej chwili odsłaniać lub zasłaniać wybrany fragment wnętrza. System drzwi podwieszanych daje możliwość zmiany wnętrza np. oddzielenia salonu od kuchni czy sypialni, wyodrębnienia kąta do nauki, pracy, stworzenia pokoju dla dziecka bądź garderoby. Pozwala też na zasłonięcie drzwiami wnęk, schowków, regałów. System podwieszany to funkcjonalne rozwiązanie zarówno do małych mieszkań, jak i wielometrażowych apartamentów czy loftów, pozwalający na szybką i łatwą modyfikację wnętrza.

Główną zaletą tego rozwiązania jest możliwość montażu bez ingerencji w powierzchnię podłogi. Podwieszanie drzwi tylko do sufitu umożliwia nieograniczony dostęp do zabudowanej przestrzeni. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do wnęk jest intuicyjny i komfortowy. A przy rozsuniętych drzwiach, w sytuacji wydzielania pomieszczeń, nie tracimy wrażenia przestrzeni.

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!