Aglomeracja krakowska kusi cenami mieszkań. Oszczędzisz nawet 200 tysięcy złotych!

Materiał informacyjny ANTRANS INVEST sp. z o.o.
Pandemia COVID-19 nie wpłynęła znacząco na rynek nieruchomości. Po jednym miesiącu przestoju ceny mieszkań z rynku pierwotnego znów zaczęły niepokojąco rosnąć. Według danych upublicznionych przez serwis Otodom.pl, w kwietniu 2021 średnia cena za m2 wyniosła niemal 10.000 zł w Krakowie i 8.000 zł/m2 w Katowicach! Mimo zawrotnych cen rynkowych, aglomeracja krakowska ma do zaoferowania mieszkania, za które zapłacisz już od 5900 zł za m2.

Niemożliwe? A jednak!

Dolina Krasowa to nowa inwestycja cenionego dewelopera Antrans Invest, której budowa ruszyła niedawno, bo w maju bieżącego roku. Firma stawia na mieszkania o podwyższonym standardzie, które wyposażone będą w ogrzewanie podłogowe, a nawet w...rolety w części mieszkań! Do dyspozycji mieszkańców dostępne będą też cichobieżne windy, monitoring i wideodomofon oraz przestronne balkony lub ogródki, garaże podziemne i komórki lokatorskie. Całości dopełni ogólnodostępna strefa rekreacyjno-wypoczynkowa i wykończenie wykonane z wysokiej jakości materiałów. A to wszystko... za cenę od 5.900 zł/m2! Jak to możliwe? Wyjaśnia Tomasz Broszkowski - Prezes Antrans Invest:

– Pragniemy, aby każdy miał dostęp do mieszkań o wyższym standardzie. Zdajemy sobie sprawę z obecnie panującej sytuacji na rynku, dlatego budujemy osiedla na każdą kieszeń. Inwestując w nasze mieszkanie, przyszły nabywca zaoszczędzi nawet 200.000 zł względem zakupu mieszkania w Krakowie, które może przeznaczyć na kupno mebli lub przelać na konto oszczędnościowe dziecka.

Twoje miejsce w Małopolsce

Osiedle Dolina Krasowa będzie umiejscowione w zielonych Krzeszowicach, które są częścią aglomeracji krakowskiej. Przyszli nabywcy mają więc łatwy dostęp do autostrady A4 z obecnie budowaną obwodnicą, która w niedalekiej przyszłości skróci czas dojazdu do Krakowa nawet do 15 minut. Osoby, które nie są zaprzyjaźnione z kierownicą, skorzystają ze świetnego skomunikowania w postaci niedalekiej stacji PKP i autobusów. W tym przypadku podróż do stolicy Małopolski zajmie mieszkańcom tylko 17 minut!

- Krzeszowice to świetna baza wypadowa, a jednocześnie przepiękna miejscowość otoczona terenami zielonymi. Miasto ma też bogatą ofertę handlowo-usługową. W mojej ocenie jest to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi czy osób szukających odrobiny spokoju, jak i dostępności do infrastruktury miejskiej. To wszechstronne zalety Krzeszowic sprawiły, że zainwestowaliśmy w Dolinę Krasową - dodaje Tomasz Broszkowski.

Urokliwe Krzeszowice są otoczone terenami uzdrowiskowymi i licznymi parkami krajobrazowymi, m.in. Tenczyńskim i Rudniańskim. Miłośnicy golfa zrelaksują się w niedalekim Kraków Valley Golf Club, a pasjonaci historii mogą odwiedzić Zamek Tenczyn w Rudnie oraz inne tego typu atrakcje w okolicy.

Ostatnie dostępne mieszkania – zarezerwuj już dziś!

Zainteresowanie Doliną Krasową jest tak duże, że dokonano już rezerwacji ponad połowy mieszkań w ciągu pierwszego tygodnia po ogłoszeniu! Nic dziwnego, gdyż w porównaniu z cenami rynkowymi, mieszkania od Antrans Invest kuszą bardzo atrakcyjną ceną, a do tego dogodną lokalizacją i jakością wykonania. Deweloper planuje zakończyć budowę pierwszego etapu osiedla pod koniec 2022 roku. Dostępne mieszkania czekają na rezerwację!

Więcej informacji pod adresem: www.antransinvest.pl/dolinakrasowa

Dodaj ogłoszenie