Chcesz kupić taniej samochód? Porównaj ceny z Autoplac.pl

Materiał powstał we współpracy z Neptis
Zakup samochodu to poważna inwestycja. Można rzec, że również czasu i nerwów, zwłaszcza, gdy zależy nam, by kupić upragniony model samochodu w dobrej cenie i w jak najlepszym stanie. Nie jest to jednak zadanie, którego nie da się wykonać! Zwłaszcza, gdy z pomocą przychodzi tak intuicyjna platforma, jak Autoplac.pl. Jeśli chcesz kupić taniej samochód, to koniecznie sprawdź atrakcyjne oferty motoryzacyjne w nowej aplikacji twórców Yanosika!

Autoplac.pl to platforma z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, którą powołał do życia Yanosik - twórca kompleksowej aplikacji dla kierowców. Powstała w marcu 2020 roku jako strona internetowa i obecnie funkcjonuje już w dwóch dodatkowych formach - aplikacji dla właścicieli smartfonów z systemem Android i iOS, a także… na mapach Yanosika!
Znajdziesz w niej kilkadziesiąt tysięcy ogłoszeń sprzedaży aut, zarówno od prywatnych użytkowników, jak i profesjonalnych dealerów samochodowych.

Rozwiązanie całkowicie za darmo!

Platforma składa się z darmowych ogłoszeń motoryzacyjnych. Dodając ofertę sprzedaży auta nie musisz się liczyć z dodatkowymi, ukrytymi, opłatami, które bardzo często pojawiają się w konkurencyjnych serwisach, podwyższając cenę wystawionego samochodu. Darmowe oferty w Autoplacu, to celowy zabieg, który znacznie wpływa na ceny wystawianych przez sprzedawców samochodów, którzy nie muszą do niej doliczać opłaty za ogłoszenie w serwisie. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i profesjonalnych dealerów samochodowych.

Obserwuj aukcje i licytuj niższą stawkę!

Twórcy Yanosika wyprzedzili konkurencję i na Autoplacu możesz także wyfiltrować ogłoszenia aukcyjne. Oznacza to, że zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę firmy, która prowadzą aktualnie aukcję interesującego Cię modelu samochodu.
To świetna funkcja dla wszystkich tych, którzy są łowcami okazji i zależy im na jak najtańszym zakupie przyszłego samochodu! Dodatkowo, branie udziału w aukcjach, to forma rozrywki i dreszczyk emocji, przy śledzeniu podbitek innych użytkowników i dalszej walce o konkretny model auta.

Negocjuj cenę!

Autoplac umożliwia swoim użytkownikom negocjowanie ceny samochodu z ogłoszenia sprzedającego. Możesz zaproponować dogodną cenę dla modelu, który Cię interesuje, a platforma w Twoim imieniu wyśle tę propozycję sprzedającemu. Przy negocjacjach niezbędny będzie Twój adres e-mail oraz opcjonalnie numer telefonu, aby można się było z Tobą dalej skontaktować, w celu poinformowania Cię o decyzji sprzedającego.

Dodaj ogłoszenie