MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 17-19 marca 2023 r.

Artur Bogacki
Artur Bogacki
Hokeiści "Pasów" grają w półfinale play-off
Hokeiści "Pasów" grają w półfinale play-off Marzena Bugala-Astaszow Polska Press
Terminarz wybranych zawodów sportowych, planowanych w Małopolsce od piątku do niedzieli 17-19 marca 2023 r.

PIŁKA NOŻNA

I liga: Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała (s. 17:30)
II liga: Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków (s. 15)
III liga: Podhale Nowy Targ - Czarni Połaniec (n. 15)

IV liga: Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Beskid Andrychów (s. 11), Okocimski Brzesko - Orzeł Ryczów (s. 11), Wiślanie Jaśkowice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (s. 11, Stadion Miejski w Skawinie), Glinik Gorlice - Poprad Muszyna (s. 15:30), Dalin Myślenice - Wierchy Rabka-Zdrój (s. 15:30), Wolania Wola Rzędzińska - Lubań Maniowy (n. 11:30), LKS Jawiszowice - Barciczanka Barcice (n. 15:30), Limanovia Limanowa - Radziszowianka Radziszów (n. 15:30)

V liga, grupa wschodnia: BKS Bochnia - Orkan Szczyrzyc (s. 14:30), Dunajec Zakliczyn - GKS Gromnik (s. 15), Tarnovia Tarnów - Jarmuta Szczawnica (s. 15:30), Metal Tarnów - GKS Drwinia (s. 15:30), Tuchovia Tuchów - Dunajec Nowy Sącz (s. 15:30), Korona Niedzieliska - Watra Białka Tatrzańska (n. 14, stadion w Lisiej Górze), Radłovia Radłów - Zalesianka Zalesie (n. 15), Sokół Słopnice - Kolejarz Stróże (n. 15)

V liga, grupa zachodnia: Karpaty Siepraw - Wiślanka Grabie (s. 11), KS Chełmek - MKS Trzebinia (s. 15), Orlęta Rudawa - Jutrzenka Giebułtów (s. 15), Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada - Pcimianka Pcim (s. 15), Błękitni Modlnica - Garbarnia II Kraków (s. 15), Niwa Nowa Wieś - Clepardia Kraków (s. 15:30), Zjednoczeni-Złomex Branice - Sokół Kocmyrzów (s. 17, boisko ze sztuczną nawierzchnią Hutnika Kraków)

Centralna Liga Juniorów U-19: Cracovia - Pogoń Szczecin (s. 12, Cracovia Training Center w Rącznej)
Centralna Liga Juniorów U-17: Cracovia - Korona Kielce (s. 15, Cracovia Training Center w Rącznej)
Centralna Liga Juniorów U-15: Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz (n. 11), Cracovia - Stal Rzeszów (n. 12, Cracovia Training Center w Rącznej)

Ekstraliga kobiet: AZS UJ Kraków - APLG Gdańsk (s. 13, stadion Prądniczanki Kraków)
I liga kobiet: UKS 3 Weronica Staszkówka/Jelna - Ząbkovia Ząbki (s. 12 stadion w Siennej)
II liga kobiet: AZS UJ II Kraków - Wanda Kraków (s. 16, stadion Prądnczanki Kraków), Podgórze Kraków - Rolnik B. Głogówek (n. 15, stadion AWF Kraków)

FUTSAL

Ekstraliga mężczyzn: BSF Bochnia - AZS UŚ Katowice (s. 20)

HOKEJ

Ekstraliga, półfinał play-off: Comarch Cracovia - GKS Katowice (pt. 18:30)

KOSZYKÓWKA

I liga kobiet: Contimax MOSiR Bochnia - MUKS Poznań (s. 16)
II liga mężczyzn: Cracovia 1906 Yabimo - AZS AWF Mickiewicz Rozmus Katowice (pt. 17:15), Oknoplast AZS AGH II Kraków - AZS Częstochowa (n. 17:30)

PIŁKA RĘCZNA

Superliga mężczyzn: Grupa Azoty Unia Tarnów - Energa MKS Kalisz (s. 19)
I liga mężczyzn: AZS AGH Kraków - ASPR Zawadzkie (s. 16:30)
II liga mężczyzn: Jedynka Myślenice - Vive II Kielce (s. 16), AZS AGH II Kraków - UKS 31 Rokitnica Zabrze (s. 19)
II liga kobiet: SPR Olkusz - SPR Sośnica Gliwice (s. 19)

SIATKÓWKA
I liga kobiet: UJ-CM Solna Wieliczka - Częstochowianka (s. 18)

BIEGI

Półmaraton Marzanny i Krakowski Bieg z Dystansem (n. 11, start: Bulwary Wiślane obok Mostu Kotlarskiego w Krakowie/Błonia (Cichy Kącik); meta obu biegów: Błonia (Cichy Kącik))

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Sensacyjny ruch Łukasza Piszczka

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce - 17-19 marca 2023 r. - Dziennik Polski

Wróć na malopolskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto