Miss Lata Małopolski: zobacz kandydatki! [ZAGŁOSUJ, ZGŁOŚ SIĘ]

NM
Patrycja
http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/karta/patrycja-walisch,35317,1593719,t,id,kid.html
Patrycja http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/karta/patrycja-walisch,35317,1593719,t,id,kid.html
Ruszyło głosowanie w plebiscycie na Miss Lata Małopolski 2016! Na piękne kandydatki czekają atrakcyjne nagrody. Zobacz, kto rywalizuje o tytuł. Uwaga: do konkursu można się jeszcze zgłosić.

Nasza zabawa jest szansą na pokazanie swojej urody światu. Czekamy na zgłoszenia urodziwych pań, które czują się piękne - niezależnie od godziny i pory dnia.

Pochodząca z Małopolski Ewa Wachowicz, która w 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia i tytuł III wicemiss w konkursie Miss Świata, a rok później została Miss Świata Studentek w ramach World Miss University, nie ma wątpliwości, że w takich plebiscytach jak nasz warto brać udział. - Konkurs miss zmienił moje życie, można nawet powiedzieć, że wywrócił je do góry nogami - przyznaje dziennikarka i producentka. - Patrząc z perspektywy miejsca, w którym jestem obecnie, wydaje mi się, że był nawet wydarzeniem przełomowym.

Gwiazda telewizji Polsat twierdzi również, że udział w konkursach to świetna zabawa. I powód do pokazania się znajomym z innej strony.

Wygranie plebiscytu czy sam udział to też szansa dla kobiet na podbudowanie pewności siebie. Wszak każdy głos, to swoisty komplement dla kandydatki.

- Być może jest to trochę próżne, ale nie znam kobiety, która nie chciałaby wygrać takiego konkursu i która nie cieszyłaby się, gdy ktoś zachwyca się jej urodą - kwituje Ewa Wachowicz.

Jak się zgłosić?
Aby wziąć udział w plebiscycie Miss Lata Małopolski, należy przesłać swoje zgłoszenie na adres: [email protected] lub wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie gazetakrakowska.pl.

MISS LATA MAŁOPOLSKI - ZGŁOŚ SIĘ! >>>

Na zgłoszenia czekamy tylko do 20 sierpnia (do godz. 15). Przesłać je mogą kobiety w wieku 18-35 lat. Każda kandydatka powinna dostarczyć nam swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego (do wiadomości redakcji) oraz przynajmniej jedno, a maksymalnie siedem zdjęć w formacie jpg.

O wynikach plebiscytu zdecyduje głosowanie. Oddawać głosy będzie można na trzy sposoby: za pomocą SMS-ów, za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz aplikacji internetowej Facebook.

Wspaniałe nagrody czekają

Nasz konkurs to nie tylko dobra zabawa, ale również możliwość zdobycia cennych nagród.

Kandydatka, która wygra plebiscyt, otrzyma możliwość przelotu balonem dla dwóch osób nad wybranym przez zwyciężczynie miejscem na terenie województwa małopolskiego oraz weekendowy pobyt dla dwóch osób w kompleksie spa.

Również za drugie miejsce przewidziana jest nagroda w postaci weekendowego pobytu z kompleksie spa. Uczestniczka, która zdobędzie trzecie miejsce, otrzyma zestaw kosmetyków. Jest o co walczyć, zachęcamy wszystkie piękne kobiety do wzięcia udziału w konkursie! Partnerem plebiscytu i sponsorem nagród jest firma Roleski.

Mniej wina w Europie

Wideo

Dodaj ogłoszenie