Wybierz region

Wybierz miasto

  Artykuły Podstawówka małopolskie

  Sortuj według:
  • Genialny pomysł. Z fusów po kawie z warszawskich kawiarni powstają odżywcze kosmetyki naturalne [ZDJĘCIA]

   Niektórzy nazwą do po prostu marketingową zagrywką. A my uważamy, że jeśli marketing ma przybierać taką formę to jak najbardziej jesteśmy "za". Sieć warszawskich kawiarni podjęła współpracę z producentem polskich ekologicznych kosmetyków. W jakim celu? Z odpadów po kawie powstają odżywcze, ekologiczne i naturalne produkty kosmetyczne. Takie cuda możemy też, w zgodzie z ochroną środowiska, stworzyć z odpadków po naszej kawie sami w domu.

  • 300 plus 2019 na wyprawkę szkolną. Kiedy można składać wnioski. Dla kogo program 300 plus? 25 08

   300 plus. Od 1 lipca można składać wnioski o 300 złotych na wyprawkę szkolną przyznawane w ramach programu „Dobry start”. Wnioski przyjmowane są w tych samych miejscach i przez te same instytucje, które realizują program „Rodzina 500 plus”. Pieniądze na wyprawkę szkolną, zwane popularnie 300 plus, trafią do rodzin najpóźniej we wrześniu (jeżeli wniosek został złożony w wakacje). Od 1 sierpnia wnioski o 300 złotych mogą również składać uczniowie szkół dla dorosłych i szkół policealnych.

  • Myślisz o wakacjach? Znamy już kalendarz następnego roku szkolnego, sprawdź!

   Środa 19 czerwca 2019 roku to ostatni dzień nauki w roku szkolnym 2018/2019. Wprawdzie to początek wakacji, ale wielu rodziców i uczniów już myśli o następnym roku szkolnym 2019/2020. Znamy już jego kalendarz. Sprawdź ważne terminy.