Park Św. Mikołaja w Zatorze

Artykuł sponsorowany
Pewnego razu Św. Mikołaj, odbywając kolejną podróż po świecie, zawitał do Zatora – niewielkiego miasteczka w południowej Polsce. Jako doświadczony poszukiwacz, już z daleka wyczuł, iż to magiczne miejsce posiada moc sprawiania ludziom samych miłych niespodzianek. Dostrzegł również, że w błękitnej toni rozległych stawów znajdzie mnóstwo pysznych karpi – przysmaku niezbędnego na świątecznym stole. W ten sposób Św. Mikołaj znalazł się w Zatorze, w którym upatrzył sobie na założenie głównej bazy piękny park ze wspaniałymi okazami wiekowych drzew.

Park Mikołaja Zator

Św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami nieźle się tutaj urządził i przygotował dla Was mnóstwo atrakcji. Przygodę można rozpocząć od wędrówki wzdłuż bajkowej ścieżki, oświetlonej 3 milionami światełek, gdzie można odwiedzić bohaterów z kilkunastu bajek. Na koniec wszystkich czeka spotkanie ze Świętym Mikołajem W centralnej części Parku Bajek powstał pierwszy w południowej Polsce park, tematycznie poświęcony faunie mórz i oceanów. Można zobaczyć tutaj naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich. Atrakcja stanowi nie lada gratkę dla pasjonatów tego tematu, gdyż niektóre z okazów mierzą nawet 7 metrów. A skoro to zima, następnym punktem może być lodowisko, gdzie bezpłatnie udostępnimy Wam łyżwy. Przejdźmy do NOWOŚCI! Ten kto nie boi się wyzwań będzie miał okazję skorzystać z najnowszej atrakcji Parku Mikołaja jaką jest Diabelski Młyn.

Co więcej, tego roku zadbaliśmy o to, aby każdy z Was miał szansę, pod okiem profesjonalisty, przenieść się do świata iluzji. Magic Show to pokaz magika na żywo! Nie zabraknie także Kina efektów 360 3D, gdzie z pewnością czeka Was dobra zabawa!

Więcej szczegółów nie zdradzimy – przekonajcie się sami przybywając do Parku Św. Mikołaja w Krainie Bajek!

Szczegóły: www.parkmikolaja.pl

Dodaj ogłoszenie