Park Świętego Mikołaja w Zatorze

Artykuł sponsorowany
Park jest idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny. Najmłodszych z pewnością urzeknie bajkowa ścieżka, na której można zobaczyć kilkanaście domków bajkowych postaci, czy szopkę Bożonarodzeniową.

Kierunek zwiedzania prowadzi wprost do Domu Św. Mikołaja. Można tam z Nim porozmawiać, usiąść Mu na kolanach i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Cały park jest oświetlony milionami kolorowych lampek tworzących niesamowitą iluminację po zachodzie słońca. Codziennie na terenie obiektu odbywa się parada bajkowych postaci: w tygodniu o godzinie 13:30, w weekendy o 16:00.

Na odwiedzających czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji. Jedną z nich jest Kino 360 3D – Bee Musical. Zaawansowane technologie umożliwiają odczuwanie zapachów i warunków klimatycznych, takich jak opady śniegu czy podmuchy wiatru. Dodatkowo można skorzystać z całorocznego lodowiska i bezpłatnej wypożyczalni łyżew. Co więcej, na terenie parku odbywają się pokazy magii pod okiem profesjonalisty, który przeniesie Was w świat iluzji. Ponadto, można tutaj zobaczyć indiańską wioskę. Jakie jeszcze atrakcje na Was czekają? Przekonacie się sami przybywając do tego magicznego miejsca zimą!

Dodatkowe informacje, godziny otwarcia oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej:
www.parkmikolaja.pl

Park Mikołaja w Zatorze

Dodaj ogłoszenie