Polska zdecydowanie lepsza od Białorusi! [RELACJA, WYNIK, ZDJĘCIA]

pb
Internautka Magda S.
POLSKA - BIAŁORUŚ WYNIK. W meczu grupy 1 podczas mistrzostw Europy w piłce ręcznej Polska wygrała z Białorusią 32:27. Dzięki wygranej biało-czerwoni awansowali na drugie miejsce w grupie.

Białorusini jedynie przez kilka pierwszych minut dotrzymywali kroku polskim zawodnikom. Polacy szybko jednak objęli kilkubramkową przewagę i kontrowali przebieg spotkania schodząc na przerwę wygrywając sześcioma golami.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił i Polacy zwiększali przewagę, prowadząc w pewnym momencie nawet dziesięcioma bramkami. W końcówce meczu Michael Biegler pozwolił na grę rezerwowym, przez co przewaga polskiej reprezentacji nieco się zmniejszyła.

Ostatecznie Polska, przy ogłuszającym dopingu 15 tysięcy kibiców, pewnie pokonała rywali pięcioma golami. Dzięki wygranej Polska przed ostatnimi środowymi meczami w tabeli grupy 1 zajmuje drugie miejsce, tracąc do prowadzącej Norwegii jeden punkt.