Polecamy

Polarnik – pracownik stacji antarktycznej
[2/13]

Polarnik – pracownik stacji antarktycznej

W grudniu 2018 r. Instytut Biochemii i Biofizyki PAN ogłosił nabór do wypraw na Polską Stację Antarktyczną w sezonie 2019–2020. Do obsadzenia przygotowano 44 stanowiska. Uczestnicy wypraw mogą liczyć na zakwaterowanie w Polskiej Stacji Antarktycznej im. Henryka Arctowskiego w strefie morskiej Antarktyki, na półkuli północnej. Stacja nazywana „Arctowski” położona jest na przylądku Lions Rump na wyspie Króla Jerzego, w archipelagu Szetlandów Południowych.

Szukasz pracy? Sprawdź ogłoszenia na Gratka.pl

Ośrodek badawczy znajduje się w odległości ponad 14 tys. km od Polski. W związku z wyprawą na Antarktydę pracę mogą znaleźć m.in.: kucharze, administratorzy stacji, mechanicy warsztatowi i samochodowi czy elektrycy. Utworzona w 1977 r. stacja prowadzi badania z takich obszarów, jak: geologia, geomorfologia, klimatologia, ekologia czy oceanografia. Co za tym idzie, na stacji nie brakuje ofert pracy dla obserwatorów ssaków i ptaków, np. pingwinów.

Koniec rekrutacji: 13 stycznia 2019 r.

Praca marzeń to hasło, które coraz częściej kojarzy nam się z wielką przygodą. Raz na jakiś czas obietnice związane z pracą marzeń składają sieci hoteli, biura podróży czy znane korporacje. Jak się okazuje, pracę marzeń można znaleźć również w Polsce. Przedstawiamy wybór 10 najlepszych ofert pracy przygotowanych przez polskich pracodawców.

Najnowsze wiadomości

reklama