Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa
Wyniki wyborów do rad dzielnic 2018. DZIELNICA XI
Okręg 1
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 225, 226
- Liczba uprawnionych do głosowania: 1875
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 226
- Liczba kart wyjętych z urny: 226
- Frekwencja: 12.05%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 226
- Liczba głosów nieważnych: 0
- Liczba głosów ważnych: 226
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. HARSZE MAGDALENA
Ilość głosów 34
2. ZABDYR ADAM
Ilość głosów 192
Okręg 2
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 228, 229, 231
- Liczba uprawnionych do głosowania: 2194
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 210
- Liczba kart wyjętych z urny: 210
- Frekwencja: 9.57%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 210
- Liczba głosów nieważnych: 2
- Liczba głosów ważnych: 208
Nazwisko i imię Ilość głosów
1.BUKSA LESZEK
Ilość głosów 21
2. DANIŁKÓW MIECZYSŁAW
Ilość głosów 2
3.FILIPOWICZ ZOFIA
Ilość głosów 53
4. KĘKUŚ RENATA
Ilość głosów 45
5.PAWLIK DANUTA
Ilość głosów 14
6.PIĘTAK GRZEGORZ
Ilość głosów 23
7.PUK DARIUSZ
Ilość głosów 50
Okręg 3
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 221, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 232
- Liczba uprawnionych do głosowania: 2409
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 183
- Liczba kart wyjętych z urny: 183
- Frekwencja: 7.60%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 183
- Liczba głosów nieważnych: 0
- Liczba głosów ważnych: 183
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.MAŁEK AGNIESZKA
Ilość głosów 33
2. ŚLAZYK SŁAWOMIR
Ilość głosów 36
3. ZAMULIŃSKA DANUTA
Ilość głosów 55
4. ŻURADZKA URSZULA
Ilość głosów 59
Okręg 4
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 220, 223, 224
- Liczba uprawnionych do głosowania: 2545
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 219
- Liczba kart wyjętych z urny: 219
- Frekwencja: 8.61%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 219
- Liczba głosów nieważnych: 0
- Liczba głosów ważnych: 219
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GARLEY ANDRZEJ
Ilość głosów 33
2. JANIK ELŻBIETA
Ilość głosów 8
3. KLUZ JOLANTA
Ilość głosów 22
4. KREBS JACEK
Ilość głosów 18
5. KRZYŻAK ANDRZEJ
Ilość głosów 40
6. MLECZEK MIŁOSZ
Ilość głosów 98
7. SERAFIN ALEKSANDER
Ilość głosów 0
Okręg 5
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 222, 223
- Liczba uprawnionych do głosowania: 2569
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 139
- Liczba kart wyjętych z urny: 139
- Frekwencja: 5.41%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 139
- Liczba głosów nieważnych: 0
- Liczba głosów ważnych: 139
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. CZECH KAZIMIERZ
Ilość głosów 15
2. GRZYBOWSKA TERESA
Ilość głosów 40
3. MROCZEK-GULA URSZULA
Ilość głosów 44
4. WILK JACEK
Ilość głosów 40
Okręg 6
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 230, 231, 232, 233
- Liczba uprawnionych do głosowania: 2391
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 208
- Liczba kart wyjętych z urny: 208
- Frekwencja: 8.70%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 208
- Liczba głosów nieważnych: 2
- Liczba głosów ważnych: 206
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BANAŚ MAGDALENA
Ilość głosów 109
2.MIŁOWSKA ANNA MARIA
Ilość głosów 78
3.ŻAKIEWICZ EWA
Ilość głosów 19
Okręg 7
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 230, 231, 233
- Liczba uprawnionych do głosowania: 2171
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 215
- Liczba kart wyjętych z urny: 215
- Frekwencja: 9.90%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 215
- Liczba głosów nieważnych: 3
- Liczba głosów ważnych: 212
Nazwisko i imię Ilość głosów
1. GŁĄB DANUTA
Ilość głosów 31
2. GRABOWSKI MARIUSZ
Ilość głosów 24
3. HOYER JERZY
Ilość głosów 27
4. KĄDZIOŁKA ŁUKASZ
Ilość głosów 23
5 .MOSKALEWICZ-DUDEK ANNA
Ilość głosów 39
6. SATKO-SKAWIŃSKI JANUSZ
Ilość głosów 39
7. TYTKO MAREK MARIUSZ
Ilość głosów 29
Kandydat wybrany poprzez losowanie. Radną została Anna Moskalewicz-Dudek
Okręg 8
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 230, 233
- Liczba uprawnionych do głosowania: 1897
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 233
- Liczba kart wyjętych z urny: 233
- Frekwencja: 12.28%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 233
- Liczba głosów nieważnych: 0
- Liczba głosów ważnych: 233
Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KOT KRZYSZTOF
Ilość głosów 131
2. ŁAWROWSKI ARTUR
Ilość głosów 81
3. MRÓZ LESZEK
Ilość głosów 11
4. TONTOR MAŁGORZATA
Ilość głosów 10
Okręg 9
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 218, 219, 220
- Liczba uprawnionych do głosowania: 2004
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 109
- Liczba kart wyjętych z urny: 109
- Frekwencja: 5.44%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 109
- Liczba głosów nieważnych: 0
- Liczba głosów ważnych: 109
Nazwisko i imię Ilość głosów
1. DESPERAK JERZY
Ilość głosów 17
2. GAWRYSIAK KRYSTYNA
Ilość głosów 55
3. STACHURA WIESŁAW
Ilość głosów 37
Okręg 10
- Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 220, 221
- Liczba uprawnionych do głosowania: 2435
- Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 144
- Liczba kart wyjętych z urny: 144
- Frekwencja: 5.91%
- Liczba kart nieważnych: 0
- Liczba kart ważnych: 144
- Liczba głosów nieważnych: 3
- Liczba głosów ważnych: 141
Nazwisko i imię Ilość głosów
1. MRÓZ JACEK
Ilość głosów 49
2. NOGALSKI LUDWIK
Ilość głosów 6
3. PIETRUSZKA DARIUSZ
Ilość głosów 29
**4. SUŁOWSKI KRZYSZTOF
Ilość
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?