Tarnów. Mocny występ Tarnovii w ostatnim meczu przed własną publicznością, 22.05.2021 [ZDJĘCIA]

Artur Gawle
Artur Gawle
Kobieca drużyna Tarnovii zagrała popisowy mecz przed własną publicznością. Tarnowianki podejmowały Pogoń Dekpol Tczew Artur Gawle
Kobieca drużyna Tarnovii zagrała popisowy mecz przed własną publicznością. Tarnowianki podejmowały Pogoń Dekpol Tczew. Już do przerwy zdobyły 3 bramki. Po 90 minutach wynik ustanowił się na 5-1. Od przyszłego sezonu Tarnovia zagra w Ekstralidze. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

FLESZ - Do 12 dni w roku pracy zdalnej. Jest projekt ustawy

od 16 lat

Kobieca drużyna Tarnovii zagrała popisowy mecz przed własną publicznością w Tarnowie, 22.05.2021