Tłumy na otwarciu Lidla w Wadowicach po pożarze. Rzucili się na promocje. Było nerwowo [VIDEO] [ZDJĘCIA]

Artykuł sponsorowany
Klienci szturmują sklep
Klienci szturmują sklep Bogumił Storch
W czwartek, 5 marca, o godz. 7. rano otwarto w Wadowicach, odbudowany po pożarze. sklep sieci Lidl. Przyszły tłumy mieszkańców miasta i tych, z okolicznych wsi. Liczyli na wyjątkowe promocje. oraz kiełbaskę z grilla (za okazaniem paragonu z zakupów) Jak to wyglądało? Zobacz film i zdjęcia.

Spalony przed rokiem sklep sieci Lidl w Wadowicach został ponownie otwarty w czwartek, 5 marca, o godz 7 rano. Przyszły tłumy mieszkańców miasta i okolicznych wsi, skuszeni wyjątkowymi promocjami.

Pierwsi klienci stali w kolejce jeszcze przed świtem a gdy przecięto wstęgę, tłum ludzi z wózkami ruszył na zakupy. Było nerwowo, dochodziło do sprzeczek, choć obyło się bez dantejskich scen. Kłócono się też o miejsca na przysklepowym parkingu.

Po odbudowie wiele się tu zmieniło. Zajrzeliśmy do środka. Przejdź do galerii zdjęć i zobacz jak to teraz wygląda.

Nowy sklep sieci Lidl zbudowano przy ul. Zegadłowicza w Wadowicach, przy drodze krajowej nr 28, w miejscu, gdzie w styczniu ub. r. wcześniejszy sklep spłonął. Nikomu nic się nie stało, ale klienci cudem uniknęli śmierci.

Lidl z Wadowic spłonął w godzinę

Zdecydowano, że nowy obiekt zostanie odbudowany i stanie na miejscu starego. Prace ruszyły wiosną ubiegłego roku.

Ruszyła budowa Lidla

Nowy Lidl, jedyny sklep tej sieci w papieskim mieście, ma podobną powierzchnię jak poprzednik, ale wygląda nieco inaczej i powstał z innych, mniej łatwopalnych materiałów.

Wideo

Dodaj ogłoszenie